Chcesz wiedzieć więcej o Seksie?
Informacje Dla Mężczyzn o tym
Jak Być Super Kochankiem
Jak Mieć Długi, Dobry Seks
Dołącz do 40,000+ czytelników.
0

16 października 2015

Założę Się, Że Lubisz To Robić !

Pocałunki

 

 

 

 

 

 

Cmok, cmok, buzi , buzi, czyli pocałunki. To bardzo przyjemna czynność i kojarzy się na ogół bardzo mile. Oczywiście nie musi być to wcale pocałunek erotyczny. Są przecież pocałunki rodzicielskie, braterskie, przyjacielskie itd. Jednak zdecydowane najbardziej popularne są pocałunki erotyczne. Budzą najwięcej emocji są bardzo pożądane.

W seksie to jeden z ważniejszych elementów gry wstępnej. Pocałunki wydają się być lubiane szczególnie przez kobiety, choć panowie też ich bynajmniej nie unikają. Kojarzą się z ustami, choć w czasie seksu można całować całe ciało (no chyba, że ktoś nie lubi wszędzie)

Wbrew pozorom całowanie nie jest takie proste. Przy dzisiejszej edukacji oraz świadomości społecznej w sprawach seksu nie zadawalamy się byle, czym. Warto, więc dowiedzieć się, jakie są rodzaje pocałunków i co jest powszechnie uważane za dobre całowanie, a co nie.
Jakie są rodzaje pocałunków?

  • Pocałunek suchy – najbardziej powszechny, dość niewinny, z zamkniętymi ustami. Można go określić raczej, jako muskanie się wargami niż prawdziwe całowanie. Ten rodzaj pocałunku jest najczęściej wstępem do tzw. pocałunku z języczkiem.        W zależności od pary może trwać dość długo, albo krótko (zależy od tego jak kochankowie są szybko rozpalają) przejść w pocałunek z języczkiem. Oczywiście, pomimo, że nazywa się go suchym, wargi mogą być zwilżone.
  • Pocałunek z języczkiem – jest klasycznym pocałunkiem o zdecydowanie erotycznym zabarwieniu. Można powiedzieć, że stanowi podstawę w pocałunkowej ars amandi. Całując z języczkiem należy wargi lekko rozchylić i mieć usta otwarte. Pocałunek z języczkiem wygląda tak, że ona lub on wsuwa swój język do ust partnera i okrężnymi ruchami obejmuje jego język swoim. Można powiedzie, że podczas pocałunku wywołuje się podniecające bodźce we wnętrzu ust partnera za pomocą własnego języka. A po jakimś czasie wysuwa swój język i czeka, aż partner wprawi w ruch swój język. Ważną zasadą jest by, jednocześnie nie poruszać językami, gdyż zrobi się niezbyt miły galimatias (niektórzy mówią: sałatka językowa), co raczej nie sprzyja podnieceniu.
  • Pocałunek głęboki – to z pewnością bardziej podniecająca wersja pocałunku z języczkiem. Polega na tym, że kiedy już ona czy on znajduje się językiem w ustach partnera, zaczyna tam głęboko nurkować i ssać jego język. Sekret ten pocałunku polega na tym, że koniuszek języka jest bardzo wrażliwy, znajduje się tu wiele zakończeń nerwowych, dlatego daje to takie pełne rozkoszy efekty. Szczególnie jest lubiany przez mężczyzn prawdopodobnie, dlatego, że taka penetracja języka w ustach może kojarzyć się ze stosunkiem.
  • Pocałunek elektryzujący – Ta nieco tajemnicza nazwa tego pocałunku bierze się stąd, że partnerzy całują się wyłącznie po ciemku, czyli bez prądu. Gdy zgasicie światło, potem stajecie gołymi stopami na wełnianym kocu lub wełnianym dywanie. I dopiero wtedy pocałujcie się, ale koniecznie z otwartymi oczami. Powinniście podczas takiego pocałunku zobaczyć, jak między wami przeskakuje miłosna iskra. Jeśli jej nie zobaczyliście to znaczy, że trzeba koniecznie pocałunek powtórzyć.
  • Pocałunek chrupiący – Bardzo przyjemny i podniecający rodzaj pocałunku, w którym główną rolę odgrywają nie usta, lecz ….zęby. Stosując ten rodzaj pocałunku można całować nie tylko twarz, ale całe ciało partnera. Chrupanie w tym pocałunku polega na tym, że chwyta się lekko zębami skórę i lekko przygryza. I tak miejsce po miejscu. Umiejętnie wykonane wywołuje to przyjemne dreszcze.
  • Pocałunek amerykański – jest bardzo rozpowszechniony wśród amerykańskich nastolatków (stąd nazwa). A robi się to tak: on delikatnie ssie jej górną wargę, podczas gdy ona pieści go swoją dolną wargą. Ten rodzaj pocałunku jest bardzo ekscytujący szczególnie dla niej, gdyż podobno na kobiecej górnej wardze znajdują się nerwy, połączone z łechtaczką. A to wtedy musi dawać wyjątkowe doznania.
  • Pocałunek ruchomy – lubiany przez kobiety dominujące, ponieważ to kobieta jest stroną aktywną. Chwyta ona delikatnie ustami dolną wargę kochanka i wciągasz ją do ust, ssąc przy tym lekko. Według Watsjajana, autora sławnego traktatu „Kamasutra”, ten rodzaj pocałunków jest wyjątkowo pobudzający. Bardzo działa na mężczyzn.
  • Pocałunek spinający, – aby tak całować trzeba otworzyć usta w taki sposób, jakbyś chciała zjeść dorodną truskawkę. Wtedy wargami otaczasz i chwytasz usta kochanka, po czym zaciskasz je coraz mocniej. Ma to przypominać obejmowanie gorącą obręczą.
  • Pocałunek frywolny – To bardzo zabawna wersja całowania lubiana przez miłośników hazardu. Na wstępie trzeba się założyć, kto z was pierwsze ustami uchwyci dolną wargę partnera, wygrywa. Oczywiście zawczasu trzeba ustalić, co jest wygraną. Aby było jeszcze bardziej podniecająco można ustalić żeby nagrodą dla zwycięscy była usługa seksualna. Ten, kto wygra, będzie odbiorcą pieszczot, a druga strona będzie ze wszystkich sił spełniała wszystkie zachcianki zwycięzcy. Będzie to z pewnością bardzo silna motywacja do „zajadłej” miłosnej walki na pocałunki.

 

 

Dodaj komentarz