Chcesz wiedzieć więcej o Seksie?
Informacje Dla Mężczyzn o tym
Jak Być Super Kochankiem
Jak Mieć Długi, Dobry Seks
Dołącz do 40,000+ czytelników.
0

27 listopada 2015

Zadbasz O Niego To Dobrze Na Tym Wyjdziesz

Wygląd penisa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak już pisaliśmy wcześniej mit o rozmiarze męskiego przyrodzenia jest absolutnie nieprawdziwy. Dla kobiet w czasie seksu liczą się poczucie bezpieczeństwa, erotyczne napięcie a jeśli chodzi o penis to jego grubość i to jak jego właściciel potrafi go używać.

Wygląd penisa to odwieczny problem każdego mężczyzny wchodzącego w wiek dojrzewania. Młody chłopak wiecznie rozmyśla czy jest on odpowiedni, jak wygląda, a co jeśli jest za mały? Te pytania bez przerwy są w głowie każdego niemal mężczyzny. Okazuje się teraz stały się zupełnie bezzasadne. Według najnowszych badań naukowców nie liczy się rozmiar, lecz jego… wygląd. Prawdziwy szok prawda? O tym fakcie do tej pory nie mówiło i pisało za wiele.

A ty, czy wiesz, jak atrakcyjny jest twój członek?

Według ankiet przeprowadzonych wśród panów, że penis krzywy, za mały czy nadmiernie owłosiony to najczęstsze kompleksy współczesnych mężczyzn związane z przyrodzeniem

Naukowcy z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Zurychu postanowili zbadać, w jaki sposób wygląd penisa sprawia, że kobiety postrzegają go, jako atrakcyjnego. W tym celu poprosili kobiety, które zgodziły się na wzięcie udziału w badaniu, aby oceniły w kwestionariuszu na 5-punktowej skali kolejnych 8 cech penisa. Skale ocen ustali w ten sposób, że ocena 1 oznaczała, że dany parametr jest nieistotny, natomiast 5, że jest bardzo ważny.

Wyróżniono 8 następujących cech: długość penisa, obwód penisa, położenie i kształt ujścia cewki moczowej, kształt żołędzi, wygląd moszny, wygląd skóry prącia, wygląd włosów łonowych i ogólny wygląd kosmetyczny. Jak widać wzięto pod uwagę wszystkie narządy płciowe mężczyzny, co z pewnością jest słuszne, ponieważ tworzą one całość zarówno pod względem fizjologii jak i wyglądu. Aby badanie było jak najbardziej miarodajne przeprowadzone je wśród 105 kobiet w różnych grupach wiekowych od 16. do 45. roku życia.

Ankieta pozwoliła na określenie najważniejszych według kobiet cech penisa, mających wpływ na jego atrakcyjność w oczach płci pięknej. Wyniki było bardzo zaskakujące, ponieważ na 1. miejscu nie znalazł się ani obwód, ani długość penisa, ale wygląd kosmetyczny narządów płciowych. Na drugim miejscu według ankietowanych uplasował się pojawienie się owłosienia łonowego i wygląd skóry wokół penisa i jąder. Co wręcz szokujące, obwód penisa znalazł się na trzecim miejscu, a jego długość… dopiero na 6.

Raczej zgodnie z oczekiwaniami najmniej ważnym aspektem w ocenie penisa okazało się być położenie i kształt otworu cewki moczowej. Według pań ten czynnik nie ma żadnego znaczenia w negatywnej ocenie wyglądu męskiego przyrodzenia.

Wyniki badań przeprowadzonych przez szwajcarskich naukowców dobitnie wykazały, że wszelkie kompleksy mężczyzn związane z wyglądem penisa lub innej części narządów płciowych są właściwie ignorowane przez kobiety. Panie biorąc pod uwagę „atrakcyjność” penisa, zwracają uwagę na ogólny wygląd męskich narządów. Nie ma, więc dla nich znaczenia, że długość penisa mężczyzny jest mniejsza czy większa niż określona średnia długość członka wynosząca 13, 21 cm we wzwodzie 9, 14 cm w spoczynku.

Na koniec ciekawostka. Brytyjscy naukowcy obalili mitu dotyczącego związku między długością penisa a wzrostem mężczyzny. Nie jest bynajmniej prawdą, że wysoki mężczyzna musi mieć długiego penisa a niski koniecznie krótkiego. Tak więc spokojnie każda kobieta z pewnością bardziej doceni twoje umiejętności i satysfakcję, jaką dajesz jej w łóżku, niż to, jak długi jest twój penis.

 

Dodaj komentarz