Chcesz wiedzieć więcej o Seksie?
Informacje Dla Mężczyzn o tym
Jak Być Super Kochankiem
Jak Mieć Długi, Dobry Seks
Dołącz do 40,000+ czytelników.
0

14 września 2013

Wielkość Penisa

Od dawien dawna jest stawiane pytanie czy wielkość penisa ma znaczenie dla satysfakcjonującego życia seksualnego. Tak naprawdę nie ma na nie jednoznacznej odpowiedzi. Trzeba najpierw by zapytać, dla kogo ma lub nie ma znaczenie wielkość penisa. Dla większość kobiet nie ma znaczenia. Udowodniono, że już 6 cm penis w odpowiedniej pozycji doskonale spełnia swoje funkcje […]

Kobieta w skarpetach

Od dawien dawna jest stawiane pytanie czy wielkość penisa ma znaczenie dla satysfakcjonującego życia seksualnego. Tak naprawdę nie ma na nie jednoznacznej odpowiedzi. Trzeba najpierw by zapytać, dla kogo ma lub nie ma znaczenie wielkość penisa.
Dla większość kobiet nie ma znaczenia. Udowodniono, że już 6 cm penis w odpowiedniej pozycji doskonale spełnia swoje funkcje poprzez stymulowanie punktu G. Wiadomo, że ten obszar jest jednym z ważniejszych i jego stymulacja dostarcza kobietom wspaniałych orgazmów.
Jeśli wielkość penisa znacznie dla niektórych kobiet to w zasadzie tylko z powodów psychologicznych oraz poprzez wiarę w utarte stereotypy. Przeciętna pochwa ma około 10 głębokości i jest elastyczna. Rozmiar przeciętnego penisa to12-17 cm. Zdarzają się olbrzymy ponad 30 cm (bardzo rzadko). Z powyższego zestawienia widać, że żadna kobieta nie potrzebuje takiego giganta.
Jeśli chodzi o mężczyzn oni lepiej się czują z dużym przyrodzeniem ze względów psychologicznych oraz presji społecznej. Niektórzy mężczyźni z”małym” czują się niesłusznie mniej wartościowi i niemęscy.
Według przeróżnych wieloletnich badań i sondaży wielkość penisa to czynnik, na który najmniej kobiety zwracają uwagę. U nich w seksie najbardziej liczą się odpowiednia atmosfera, emocje (bliskość, czułość pewność siebie).
Okazuje się, aby dostarczyć kobiecie największych rozkoszy to oprócz odpowiedniego podejścia i techniki liczy się nie długość, ale grubość penisa. Dlaczego?
Z powodu rozmieszczenia receptorów czuciowych w pochwie. Jest ona najbardziej czuła na stymulację na bokach a nie na sklepieniu.
Tak, więc najdłuższy penis, ale „niteczka” nie będzie tak ceniony przez kobiety jak „maluch”,ale o większym obwodzie. W tej kwestii także kłania się odpowiednia technika. Nawet cieńszym penisem może sprawny kochanek dostarczyć kobiecie dużo rozkoszy.
Sekretem jest by on w czasie stosunku wykonywał w niej intensywne ruchy biodrami.
Powinny one przypominać wkręcanie się śruby. Wtedy penis będzie intensywnie pocierał się o ścianki pochwy dostarczając kobiecie niesamowitych wrażeń. Oczywiście takie ruchy muszą być umiejętne i dobrane do pozycji oraz budowy anatomicznej partnerów.
Inaczej muszą wyglądać te ruchy w partnerce o luźnej pochwie a inaczej w ciasnej.
Niezależnie od tego bardzo ważny jest zmienny niejednostajny rytm pchnięć oraz kąt wprowadzania. Każda kobieta jest inna pod względem budowy anatomicznej oraz upodobań. Aby dostarczyć jej jak największej rozkoszy należy dość często zmieniać pozycje, aby stymulować różne obszary pochwy. Poza tym zmiany pozycji zapobiegają znudzeniu się partnerki.
Mnogość pozycji seksualnych powoduje, że każda para niezależnie od budowy anatomicznej może znaleźć coś dla siebie. Mężczyznom o małych członkach można polecić pozycje na pieska i wszelkie jej warianty. Dobra jest także popularna pozycja na łyżeczkę.
Dla nich niepolecana jest pozycja na jeźdźca oraz jej warianty a także, których zadaniem jest stymulacja przedniej ścian pochwy.
Na zakończenie kilka faktów naukowych mówiących, co wpływa na wielkość męskiego przyrodzenia.

Penis zmniejsza się z wiekiem. Dotyczy to jednak głównie mężczyzn, którzy zaniechali współżycia.

Okazuje się, że penis dość często zmiesza się …… po ślubie, a szczególnie po urodzeniu się dziecka. Powodem tego jest spadek produkcji testosteronu.

Bardzo częstym powodem kurczliwości penisa jest nieodpowiednia dieta. Niedobory składników odżywczych.
Panowie powinni bezwzględnie dbać by w ich diecie znalazły się ryby jaja, czerwone mięso, kalafior, brukselka. Wymienione warzywa zapobiegają przemianie testosteronu w estrogen (żeński hormon).

Bardzo ważnymi czynnikami wpływającymi na wielkość penisa jest palenie i picie.

Dodaj komentarz