Chcesz wiedzieć więcej o Seksie?
Informacje Dla Mężczyzn o tym
Jak Być Super Kochankiem
Jak Mieć Długi, Dobry Seks
Dołącz do 40,000+ czytelników.
0

27 października 2015

To Z Pewnością Spodoba Się Wam Obojgu

masaż

 

 

 

 

 

 

Seks to dotyk. Dotykanie lubią zarówno kobiety jak mężczyźni, choć w nieco innym sensie i w inny sposób. Na ogół to kobiety są na niego bardziej czułe ze względu na cieńszą skórę i bardziej wrażliwy system nerwowy. Jednak jak pokazują badania masaż erotyczny jest tak samo lubiany przez obie płci.

Może być on znakomitym sposobem na urozmaicenie życia seksualnego. Doskonale pomaga się odprężyć i podkręca libido. Dlatego zachęcamy czytelników nauczenia się jak robić masaż erotyczny. Nie jest to nic skomplikowanego. A potem możesz nauczyć go swojego partnera by potem on mógł Ci sprawić rozkosz.

Masaż erotyczny można zrobić jak świetną grę wstępną lub po prostu dla przyjemności. Stres i zmęczenie negatywnie wpływają na libido i sprawiają, że seks jest mniej udany, niż mógłby być. Wspaniałymi sposobami na zniwelowanie ich skutków jest np. relaksująca, aromatyczna kąpiel lub erotyczny masaż. Ma on trzy ważne zalety: po pierwsze pomaga się odprężyć i zapomnieć o problemach, po drugie poprawia ukrwienie skóry, dzięki czemu staje się ona bardziej wrażliwa na pieszczoty, po trzecie sam w sobie – podnieca.

Przygotowanie do masażu:

Przygotowania do masażu erotycznego zacznijcie od kupienia dobrego olejku do masażu. Taki olejek musi być płynny i śliski, ale nie lepki. Równie istotny jest jego przyjemny zapach. Musi on odpowiadać wam obojgu. Teraz czas na odpowiednie przygotowania otoczenia.. Koniecznie wywietrz sypialnię, puść cicho waszą ulubioną, relaksującą muzykę(musi być koniecznie spokojna relaksująca) zapal lampki, świece lub kadzidełka ( to zależy od waszych upodobań). Oczywiście trzeba wcześniej posprzątać w sypialni by bałagan nie burzył nastroju

I na koniec pamiętaj o tym by przyciąć lub przypiłować paznokcie. Powinny mieć taką długość, żebyś nie skaleczyła partnera niechcący przy masowaniu. Jeśli nosisz pierścionki z dużymi ozdobami, sygnety, bransoletki, zdejmij je koniecznie, ponieważ z pewnością by przeszkadzały.

Kolejność masażu nie jest przypadkowa. Zaczynamy zawsze od pleców i karku, potem stopy, klatka piersiowa, pośladki, brzuch i uda. Zasada jest taka, że zaczynamy od miejsc, które nie są punktami erogennymi by stopniowo do nich przechodzić. Najpierw celem masażu jest relaksacja i pobudzenie krążenia a potem wzbudzanie podniecenia.
1. Masaż pleców i karku
To bardzo ważne, by zacząć od pleców i karku, ponieważ to usunie zmęczenie i poprawi krążenie. Partner powinien położyć się na brzuchu z rękami wyciągniętymi wzdłuż tułowia. Nałóż niewielką ilość olejku na dłonie. Wtedy zacznij od ugniatania barków i ściskania ich w dłoniach. Pomasuj dość energicznie kark, ale tak by nie sprawić bólu. Jeśli Twój partner/partnerka lubi delikatne gryzienie w kark (odczuwają wtedy uczucie przejścia miłego „prądu”) to zrób mu to. Z pewnością to doceni.

Kiedy skończysz masować górę pleców, a partner odprężony, przejdź do dolnej części pleców. Pamiętaj, ze w tym obszarze masaż musi być nieco delikatniejszy, zwłaszcza na nerkach. Gładź skórę od łopatek aż po pośladki, masuj, wykonując dłońmi ruchy od kręgosłupa na zewnątrz. Na koniec przejedź niezbyt mocno palcami po obu stronach jego kręgosłupa od karku aż po czubek kości ogonowej.
2. Masaż stóp
Masujesz je w celu pogłębienia odprężenia. Musisz wiedzieć, że na stopach znajdują się punkty połączone nerwami z wieloma częściami ciała, między innymi ze strefami erogennymi.

Teraz Twój partner powinien obrócić się na plecy. Weź w ręce jedną stopę i najpierw rozgrzej ją po całości energicznymi, kolistymi ruchami kciuków. Następnie zajmij się po kolei wszystkim palcami stopy. Mocno, (ale z wyczuciem) przeciągnij oboma kciukami, ugniatając, od małego palca po linii prostej aż do pięty. Potem od drugiego palca i tak dalej.

Na koniec wymasuj mu kostkę. Chwyć ją w obie dłonie, z każdej strony połóż na niej trzy palce (serdeczny, środkowy i wskazujący). Wykonuj nimi najpierw ruchy koliste kilka w jedną, kilka w drugą stronę, potem zaś ruchy w kształcie ósemek. Na koniec możesz jeszcze wetrzyj w stopę odrobinę olejku i połóż ją pod ciepłym kocem. To bardzo ważne by stopy miały odpowiednią temperaturę. Potem powtórz wszystko z drugą stopą.
3. Masaż klatki piersiowej
Po fazie wstępnej, odprężającej możesz się skupić się na bardziej erogennych strefach. Partner nadal leży na plecach. Usiądź na nim okrakiem, połóż dłonie na jego piersiach i wykonuj koliste ruchy trzema palcami – lewą ręką w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara, prawą w odwrotnym. Potem ugniataj miejsca wokół sutków. Powinnaś to robić raz lekko, raz nieco mocniej. Na zakończenie możesz delikatnie popieść jego sutki (mężczyźni też mają je wrażliwe).
4. Masaż pośladków
Nadal konturujesz masaż blisko stref erogennych.. Niech on obróci się na brzuch. Wtedy usiądź na jego udach i masuj pośladki kolistymi, coraz obszerniejszymi ruchami. Tutaj stosuje się różne techniki. Możesz np. brać mięśnie po kawałku i ściskać je w dłoniach (naturalnie nie za mocno) lub dawać mu lekkie klapsy. Na zakończenie wymasuj kość ogonową, Skup szczególnie na jej czubku, bo w tym miejscu znajduje się sporo zakończeń nerwowych biegnących od bardzo czułych miejsc. Znajdują się tam m.in. ośrodki stymulujące prostatę i produkcję testosteronu.
5. Masaż brzucha i ud
Jesteś coraz bliżej najczulszych punktów. Masaż brzucha powinien być bardzo delikatny i właściwie to nie tyle masaż, ile pieszczoty. Niech on znów przewróci się na plecy, usiądź na jego udach i samymi opuszkami palców gładź jego brzuch, zjeżdżając coraz niżej. Teraz zajmij się jego udami. Masuj je również opuszkami palców, kolistymi ruchami, po wewnętrznej stronie, coraz bliżej pachwin. Zbliżaj się do najbardziej erogennej strefy swojego partnera, a potem znów się od nich oddalaj i znów przybliżaj, ale koniecznie na razie jej nie dotykaj. To z pewnością bardzo wzbudzi jego podniecenie.

Możesz na tym zakończyć. Zamieńcie się rolami i niech teraz on rozmasuje bardzo zmysłowo Twoje ciało.

Dodaj komentarz