Chcesz wiedzieć więcej o Seksie?
Informacje Dla Mężczyzn o tym
Jak Być Super Kochankiem
Jak Mieć Długi, Dobry Seks
Dołącz do 40,000+ czytelników.
0

29 listopada 2013

Seks oralny.

seksoralny

Co raz częściej seks oralny jest częścią udanego współżycia seksualnego, ponieważ zarówno jak i kobieta, tak i mężczyzna, chcą urozmaicić swoje życie erotyczne.
O seksie oralnym inaczej mówi się, że jest to miłość francuska, dzięki której wyrażane są rożne emocje.
Taka kobieta, która doświadcza takiej miłość czuję się seksowna i bardzo pożądana. W taki też sposób kobieta może doświadczyć przeżycia niesamowitego orgazmu. Seks oralny jest ceniony przez kobiety, ale nie zastępuję jednak seksu tradycyjnego. Zaczynając seks oralny można udać się wspólnie pod prysznic lub wziąć razem kąpiel. Wtedy ciała zaczynają się rozluźniać i zaczynamy być pewniejsi siebie. Najlepiej zachować spokój, należy być łagodnym, wtedy na pewno sprawi się kobiecie ogromną przyjemność.
Gdy zauważysz reakcje u kobiety, że to, co robisz w danym momencie ją szczególnie podnieca, nie przestawaj i rób to w dalszym ciągu. Po kilku razach na pewno będziesz wiedział, co najbardziej podnieca Twoją partnerkę, zawsze można się z nią podrażnić mniej lub więcej, taka doza niepewności wprowadza w sypialnię sytuację szczególnego rodzaju ciekawości oraz pewnego rodzaju urozmaicenia. Dla mężczyzn seks oralny jest zachowaniem, które bardzo lubi i dlatego chce wprowadzić je do sypialni. Choć należy pamiętać, że do niczego nie należy zmuszać. Mężczyzn ekscytuje najbardziej, kiedy czują, że jego partnerka ma naprawdę ochotę pieścić go ustami. Aby miło zacząć i żeby się rozluźnić zaproponuj swojej partnerce wspólną kąpiel. Będzie to pewnego rodzaju gra wstępna jak i poczucie pewnego rodzaju komfortu. Każda para musi znaleźć odpowiednią pozycje dla siebie, aby jednej i drugiej osobie było wygodnie. Wiele par bardzo chwali sobie pozycję, kiedy to mężczyzna siada na brzegu łóżka czy kanapy, a kobieta klęka lub siada przed nim pomiędzy nogami. Bardzo wiele par zaczyna seks oralny od drażnienia się z partnerem. Najpierw całuje i liże okolice penisa, zbliżając się powoli w stronę samego penisa.

Dodaj komentarz