Chcesz wiedzieć więcej o Seksie?
Informacje Dla Mężczyzn o tym
Jak Być Super Kochankiem
Jak Mieć Długi, Dobry Seks
Dołącz do 40,000+ czytelników.
0

21 października 2013

Różnice w fantazjach erotycznych kobiet i mężczyzn.

Fantazje erotyczne mężczyzn i kobiet to bardzo ciekawy i obszerny temat. Odgrywają znaczącą rolę w życiu erotycznym wielu par. Fantazje mogą być bardzo różne i zależne od płci, wieku, wykształcenia, wychowania preferencji seksualnych itd. Wynika to z różnic w psychice oraz preferencji seksualnych. Niezależnie od płci ludzie przejawiają wobec nich różne postawy. Jedni wstydzą się […]

fantazje

Fantazje erotyczne mężczyzn i kobiet to bardzo ciekawy i obszerny temat. Odgrywają znaczącą rolę w życiu erotycznym wielu par. Fantazje mogą być bardzo różne i zależne od płci, wieku, wykształcenia, wychowania preferencji seksualnych itd.
Wynika to z różnic w psychice oraz preferencji seksualnych. Niezależnie od płci ludzie przejawiają wobec nich różne postawy.
Jedni wstydzą się do nich przyznać, w związku z tym praktycznie nigdy ich nie realizują. Inni na odwrót. Fantazjują chętnie, otwarcie o tym mówią i często je realizują w życiu. Do tej drugiej grupy osób należą ci odważni, którzy realizując swoje fantazje uprawiają seks w miejscach typu winda, przebieralnia w sklepie, na basenie, dachu wieżowca itp.

Marzenia erotyczne mężczyzn:

Główną cechą fantazji erotycznych panów jest wyobrażanie sobie bezpośrednio samego aktu seksualnego. Można te fantazje podzielić na trzy grupy:
1. fantazja o seksie oralnym;
2. postawa albo osoby dominującej w seksie lub uległej;
3. rola osoby obserwującej seks;

Ta ostatnia fantazja u wielu mężczyzn jest dominująca. Ważne jest to, że jest to na ogół rola osoby podglądającej uprawianie seksu innych. Jak wykazały badania przyczyną takiego stanu rzeczy jest fakt, że mężczyźni to na ogół wzrokowcy, lubią patrzeć na innych ponieważ taka sytuacja wyzwala w nich silniejsze podniecenie. Czasami mężczyźni fantazjują podczas masturbacji o tym jak podglądają kobiety uprawiające seks.
Poza tym fantazjują oni o nowych pozycjach podczas uprawiania seksu, o seksie z prostytutką czy o seksie analnym. Wielu mężczyzn lubi fantazje o mocnym seksie z nieznajomą w windzie lub szybkim seksie w samochodzie. Na ogół też w marzeniach seksualnych kochają się z koleżanką z pracy, atrakcyjną seksowną sąsiadką bądź gwiazdą filmową. Prawie zawsze kobieta z ich fantazji jest młoda, uwodzicielska, nienasycona seksualnie i bardzo doświadczona w miłosnych igraszkach.

Marzenia seksualne kobiet:

Powszechnie wiadomo, że kobiety zdecydowanie bardziej bujną wyobraźnie niż mężczyźni. Z tego właśnie powodu ich fantazje są bardziej dopracowane i skupione na szczegółach. Zasadniczo różnią się od męskich fantazji tym, że nie opierają się na samym seksie, ale też angażują wszystkie zmysły: wzroku, zapachu, słuchu i smaku. Dla kobiety bardzo ważne jest to z kim, gdzie, w jakich okolicznościach i jak.
Bardzo często kobiety marzą o seksie z drugą kobietą pomimo, że w życiu są osobami heteroseksualnymi. Lubią też fantazje w trójkątach. Na ogół są one przekonane, że tych fantazji nie da się zrealizować w realnym życiu. Do takich „nierealnych fantazji” należą np. perwersyjny seks, seks oralny i analny. Co zaskakujące kobiety dość często marzą o seksie sado-maso, z użyciem przedmiotów kojarzonych z przemocą: kajdanki, knebel, bicz itp.
Co bardzo ważne kobiece fantazje są tak silne, że w momencie ich umiejętnego rozbudzenia niedługo przed seksem np. za pomocą SMS-a mogą tak je podniecić, że gra wstępna może być całkowicie zbędna.

Dodaj komentarz