Chcesz wiedzieć więcej o Seksie?
Informacje Dla Mężczyzn o tym
Jak Być Super Kochankiem
Jak Mieć Długi, Dobry Seks
Dołącz do 40,000+ czytelników.
0

5 września 2013

Punkt g – jak go znaleźć

Słynny punkt G, który spędza sen z powiek niejednemu facetowi, gdzież on jest? Panie zapewne się uśmiechają, niektórzy Panowie również, ale jak widać i słychać na filmie, dla wielu to tajemnica, więc poniżej proste wyjaśnienie. Najpierw nieco historii: sama nazwa pochodzi od niejakiego Gräfenberga, który to w 1950 roku jako pierwszy ten tajemniczy obszar zbadał […]

Słynny punkt G, który spędza sen z powiek niejednemu facetowi, gdzież on jest? :)

Panie zapewne się uśmiechają, niektórzy Panowie również, ale jak widać i słychać na filmie,

dla wielu to tajemnica, więc poniżej proste wyjaśnienie.

Najpierw nieco historii: sama nazwa pochodzi od niejakiego Gräfenberga, który to w 1950 roku jako pierwszy ten tajemniczy obszar zbadał i opisał. Przed nim wiedziało o tym miejscu mnóstwo mężczyzn i kobiet, jednak nie potrafili do końca powiedzieć co to jest i czemu służy.

Wytłumaczę więc najprościej jak się da: jest to korzeń łechtaczki. Więc jeśli już wiesz gdzie jest łechtaczka (jeśli jeszcze nie wiesz, to wkrótce o tym napisze), będziesz potrafił ustalić miejsce pobytu punktu G.

Zakładam, że jesteś osobą o co najmniej przeciętnej wyobraźni, dlatego jak zrobisz sobie taką wizualizację, gdzie jest pochwa kobiety, gdzie są jej wargi sromowe i gdzie jest łechtaczka. To jak wyobrazisz sobie, że po przeciwnej stronie łechtaczki, we wnętrzu pochwy jest punkt G, to już wszystko wiesz.

Ale jak go odnaleźć doświadczalnie?

Oderwij na chwile ręce od klawiatury, wyciągnij prawą dłoń przed siebie, jeśli jesteś leworęczny może być lewa. Teraz zrób klasyczne „fuck you” czyli pokaż środkowy palec. Jak łatwo możesz zauważyć palec ten dzieli się na strefy, oddzielają je stawy a wizualnie widać jedną kreskę, drugą kreskę i trzecią u nasady dłoni. Popatrz dokładnie na sam środek palca, miedzy pierwszym, a drugim zgięciem. Jeśli wprowadzisz swój palec do połowy długości środkowego palca, to jego opuszek dotknie punktu G.

Oczywiście jeśli jesteś pianistą, albo innym długopalcym osobnikiem, to będzie to mniej. Jest to zakres mniej więcej 2,5-4 cm. Przy czym punkt G to nie jest najlepsze określenie. Nazwałbym to strefą G, ponieważ nie jest to punkt, a większy obszar średnicy mniej więcej 5 złotowej monety. U każdej kobiety jego wielkość jest nieco inna. Nie mniej łatwo go wyczujesz. Jest on w dotyku jakby pofałdowany i to czuć palcem. Tkanka poza tą strefą jest gładka i miękka, zaś tu jest twardsza i lekko pofałdowana.
I to jest Twój cel.

Dodaj komentarz