Chcesz wiedzieć więcej o Seksie?
Informacje Dla Mężczyzn o tym
Jak Być Super Kochankiem
Jak Mieć Długi, Dobry Seks
Dołącz do 40,000+ czytelników.
0

9 września 2013

Pozycje Seksualne

Clipboard011

Eu suscipit erat integer purus lacus

Zazwyczaj po udanej grze wstępnej następuje sam stosunek. Istnieje wiele pozycji, które mogą dawać obojgu kochankom wspaniałe doznania. Którą z nich wybrać zależy od kilku czynników.
1. Upodobań partnerów.
2. Ich budowy anatomicznej
3. Czy istnieje jakiś określony cel seksu
(rozdziewiczenia, ciąża, szczególne doznania itd.)
Naturalnie na ogół podczas seksu nie ma wyrachowanej kalkulacji lecz kochankowie kierują się luźnym wyborem. Poza tym pozycje trzeba co jakiś czas zmieniać ze względu na wygodę oraz potrzebę różnorodnych doznań.
Dziś przedstawię dwie wybrane pozycje. Na jeźdźca oraz na pieska. Dostarczają one różnych doznań, stymulują nieco inne miejsca w pochwie oraz partnerzy mogą być a nich pasywni lub aktywni.
Pozycja na jeźdźca
Bardzo popularna pozycja. Lubiana przez kobiety lubiące dominować w seksie. Ma ona kilka wariantów. Najbardziej popularna to taka gdy mężczyzna leży płasko na plecach ma lekko rozchylone nogi, a partnerka siada na nim przodem rozchyla nogi, stopy i ręce opiera na łóżku. W tej pozycji kobieta może decydować o głębokości, kącie i tempie penetracji. Ta pozycja jest także lubiana przez mężczyzn, ze względu na podniecające bodźce wzrokowe.

 

klasyczna na jeźdźca pozycja na jeźdźca

na jeźdźca odwrotna  pozycja na jeźdźca odwrotna

 

Inne wariantem tej pozycji to na jeźdźca od tyłu. W tej pozycji jest silnie stymulowany punkt G oraz łechtaczka.

 

 

Na pieska
Ta pozycja jest lubiana przez mężczyzn dominujących. Pozwala im na przejęcie inicjatywy. Partnerka klęczy podpierającą się na łokciach lub na wyprostowanych rękach. Partner klęczy za nią i wprowadza członek od tyłu. Może on dla zwiększenia siły penetracji oraz kontrolowania kąta przyciągać partnerkę za biodra.
Pozycja ta umożliwi głęboką penetrację przedniej ścinki pochwy oraz stymulację punktu G.
Pomimo, że w tej pozycji to partner dominuje to partnerka może przez odpowiednie ruchy bioder zwiększać rozkosz poprzez stymulację ścianek pochwy. Pozycja odpowiada też wielu kobietą ze względu na symboliczne poddanie się dominacji mężczyzny.
Pozycja raczej nie zalecana dla mężczyzn z dużym członkiem.

Od tyłu

 

Więcej znajdziesz na pozycje seksualne 18+

Dodaj komentarz