Chcesz wiedzieć więcej o Seksie?
Informacje Dla Mężczyzn o tym
Jak Być Super Kochankiem
Jak Mieć Długi, Dobry Seks
Dołącz do 40,000+ czytelników.
0

20 października 2015

Po Tym Poznasz, że Ona Ma Ochotę

Ona jest sexy

 

 

 

 

 

 

Zarówno panowie jak i panie mają ochotę na seks. Oczywiście, że nie zawsze tak jest. Zależy to od wielu czynników takich jak stan zdrowia, brak stresu, w jakim stopniu są wypoczęci oraz oczywiście seksualnej atrakcyjność partnera/partnerki. Jeśli jednak są sprzyjające okoliczność do uprawiania seksu i Ty masz ochotę, to jak się dowiedzieć czy ona ją też ją ma? Wtedy trzeba umieć czytać sygnały seksualnej gotowości zarówno z jej zachowania jak i z sygnałów płynących z ciała. Podpowiadamy jak to się robi na podstawie wyglądu kilku części ciała, by nie było praktycznie żadnych wątpliwości.

Spójrz, co mówią jej oczy
Jeśli szukasz w kobiecych oczach sygnałów erotycznej gotowości to skup się na jej źrenicach. Jest dość znanym faktem, że jeśli kobieta odczuwa podniecenie, jej źrenice się rozszerzają. Istnieje naukowa hipoteza, która tłumaczy taką reakcje kobiecych oczu. Podobno dzieje się tak ponieważ pobudzona kobieta nastawiona jest na przeżywanie większych, silniejszych wrażeń, czyli jakby chce zobaczyć więcej. I właśnie w ten sposób sygnalizują to jej powiększone źrenice. Duże źrenice u kobiety to jeden z najważniejszych, najsilniejszych bodźców erotycznych dla mężczyzny. Co ciekawe stwierdzono, że panie, które mają takie źrenice z natury, bardziej na panów działają.
Po źrenicach drugie najważniejsze są rzęsy. Jeśli zauważysz, że zacznie nimi mrugać częściej niż zazwyczaj, to dość mocny znak dla ciebie, że możesz już zaczynać zaloty. Ten rodzaj „erotycznego mrugania” dość łatwo rozpoznać.
Nietypowe oznaki na nosie
Stwierdzono, że w momencie przychodzenia ochoty na seks nos u niektórych nos kobiet staje się wyraźnie bardziej ruchliwy. Oczywiście nie będzie to noc króliczy (bez przesady), ale na pewno się ożywi. Może też zmienić kolor np. przybrać lekko czerwonawy odcień, a to podobno na skutek rozszerzonych naczynek krwionośnych. Jeśli kobieta jest w odpowiednim okresie „wyżu hormonalnego” i jest podniecona, wyostrza się jej zmysł węchu. I to dość znacznie. Jeśli więc zauważysz, że jej uroczy nosek staje się bardziej ruchliwy, warto jej coś podać smakowicie pachnącego, najlepiej jakiś afrodyzjak, np. maliny z bitą śmietaną, z wiórkami czekoladowymi albo kawałek szarlotki czy lody z likierem.
Ach ta seksowna szyja
Być może niektórzy mogą się lekko zdziwić, ale ta część ciała też wiele może powiedzieć o kobiecych pragnieniach seksualnych.. Wiadomo np, że jeśli kobieta zacznie odruchowo dotykać jej, głaskać, zwłaszcza z tyłu, w okolicach karku, bądź instynktownie będzie ja wyciągać w gore, to są wszystkie są dość oczywiste oznaki, że lada chwila będzie miała ochotę iść na małe, co nieco. Aby się o tym przekonać na 100 proc. możesz zrobić taki test. Przytrzymaj jej dłoń, gdy tak będzie dotykać szyi i zobacz, jak reaguje jej ciało. Jeśli lekko wygięcie się w łuk z pewnością jest gotowa na namiętne chwile.
Usta oznaką gotowości
Usta to jedno z najpewniejszych sygnałów erotycznej kobiecej gotowości. Takie sygnały jak: rozchylenie warg, które z reguły są bardziej obrzmiałe, błyszczące, bardziej czerwone, to nieomylny znak zainteresowania seksem. A jeśli ona zacznie je oblizywać, zwilżać czubkiem języka, przesuwać kusząco językiem raz po górnej, raz po dolnej wardze – wtedy nie możesz mieć żadnych wątpliwości ona na 100% pragnie seksu.
Piersi oznaką pożądania
Lekkie falowanie biustu (spowodowane przyspieszeniem tętna i oddechu), „stawianie się” brodawek, widoczne nawet przez grubszą bluzeczkę, czasami zaczerwienienie skóry na piersiach, to nieomylne sygnały kobiecego podniecenia. Warto wiedzieć panowie, że kobiece piersi podczas podniecenia mogą powiększać się, nawet o ok. 25 proc. swojej dotychczasowej objętości. Czy pozwolisz by szybko powrócił do poprzedniego stanu? Radzimy Ci byś ujął je w swoje dłonie i masował, pieścił sutki, aż w końcu ona jęknie z rozkoszy.
Ręce też mogą dawać znaki na jej ochotę
Mało, kto wie, ale nawet ręce mogą być dla ciebie wskazówką, czy ona jest gotowa na przeżycie rozkoszy. Świadczą o tym zwłaszcza dłonie rozpalonej erotycznie kobiety. Wtedy staja się cieplejsze, i to wyraźnie. To samo dzieje się z reszta ciała. Jeśli i Ty masz ochotę na seks to, aby jeszcze bardziej ją rozgrzać, ujmij jej dłonie w swoje, następnie przylgnij do niej całym ciałem pokażesz jej, jak bardzo masz na nią ochotę. Wtedy ona niezawodnie wyczuje twoją gotowość, i na pewno z ochotą odda się seksualnym igraszkom.
Ach ta seksowna pupa
Jeśli chcesz wiedzieć czy ona pragnie seksu patrz głownie na oczy, piersi i na pupę. Jeśli kobieta jest pobudzona jej pośladki się wznoszą, stają się jędrniejsze, wydają się bardziej krągłe. Seksuolodzy twierdzą, że pośladki najbardziej zmieniają się, gdy kobieta jest w okresie owulacji. Musisz wiedzieć, że kobieta jest wtedy najbardziej chętna do seksu. Czasami zamiast czytać oznaki seksualnej gotowości możesz ja po prostu zapytać, co ją prawdopodobnie podnieci lub jeszcze prościej powiedz jej: chce się z tobą kochać. Wtedy dopiero będzie się działo!

 

 

Dodaj komentarz