Chcesz wiedzieć więcej o Seksie?
Informacje Dla Mężczyzn o tym
Jak Być Super Kochankiem
Jak Mieć Długi, Dobry Seks
Dołącz do 40,000+ czytelników.
0

6 grudnia 2015

Panowie To Na Pewno Was Zainteresuje

Narządy kobiece

 

 

 

 

 

 

 

Dziś trochę cennej wiedzy o kobiecej anatomii. A po co mi to wszystko widzieć, możesz zapytać. Odpowiedź jest prosta. Aby być lepszym kochankiem, mieć lepszy seks, dawać więcej rozkoszy swojej kobiecie a wtedy też sam będziesz odczuwać więcej satysfakcji. Część wiedzy w tym artykule jest teoretyczna, ale cześć bardzo praktyczna. Jak ją zastosujesz w swojej sypialni to, jakość twojego życia seksualnego z pewnością znacznie wzrośnie.

Opis kobiecej anatomii zacznijmy od początku, czyli od sromu. Tak na tzw. chłopski rozum srom jest tym, co można zobaczyć między nogami kobiety, na gołe oko. Spełnia on bardzo ważne funkcje. Pierwszym zadaniem jest ochrona przed brudem i bakteriami, a drugim stwarzanie w środku korzystnych warunków dla pożądanych gości. Srom porastają włosy łonowe, które pojawiające się w okresie dojrzewania. Powstają one bezpośrednio z działania hormonów płciowych. Badania wykazały dość ciekawy i ważny fakt. Kobiety, które mają skłonność do pojawiania się włosków na udach i wysoko ponad sromem mają większe predyspozycje do problemów z płodnością. Przy czym są to włoski w kształcie kwadratu a nie trójkąta. Nadmiar włosów może wiązać się z nadwyżką męskich hormonów i z tzw. zespołem policystycznych jajników.

Srom składa się z wargi większej i wargi mniejszej. Moją one różne odmienne funkcje. Warga sromowa jest niejako ochronnym wałem z tłuszczu, który działa jak zderzak podczas seksu, zaś zadaniem wargi mniejszej jest ochrona światła pochwy oraz jest także końcem cewki moczowej. Warto widzieć, że mniejsze wargi są tak ukrwione, że podniecenie usztywnia je, przypominając nieco erekcje penisa u mężczyzn.

Podczas dużego podniecenia najbardziej sztywnieje jednak sama łechtaczka. Jest to organ, który ma wyłącznie jedną funkcje. Sprawianie kobiecie rozkoszy. Na wierzchu widać tylko jej część, czyli słynny różowy guziczek. Pod nim kryje się jeszcze kilkucentymetrowa struktura w kształcie odwróconej litery V. U umiejętnie stymulowanej kobiety, bodźcami emocjonalnymi (słowa) lub fizjologicznymi ( np. stymulacja sutek) łechtaczka napełnia się krwią i powiększa się, czasem nawet do bardzo znacznych rozmiarów. W czasie podniecenia spowodowanego stymulacją skóra nie niej robi się cieńsza wzmacniając wrażliwość na dotyk. Erekcja łechtaczki zwykle stopniowo ustępuje po osiągnięciu orgazmu.

Pod powierzchnią skóry warg sromowych i kapturkiem łechtaczki znajdują się gruczoły wydzielające tłuszcz i pot. Jest to mechanizm, który ma na celu ochronę delikatnych miejsc w pochwie. Dlatego też pocenie się kobiety w kroczu jest normalnym procesem fizjologicznym. Nie należy go jednak mylić z nawilżaniem pochwy. Proces działania nawilżanie samej pochwy działa inaczej. Proces jej nawilżania zaczyna się już podczas gry wstępnej. Mechanizm wydzielania się naturalnego kobiecego lubrykanty jest prosty. Podczas podniecenia zwiększa się ukrwienie ścianek waginy, a słona woda z osocza krwi przenika do wnętrza pod ciśnieniem.

To jest ogólny schemat działania waginy. W życiu wygląda to wszystko bardzo różnie. Trzeba zdawać sobie sprawę, ze anatomia kobiety jest sprawą bardzo indywidualną i wielkość oraz struktura łechtaczki czy warg sromowych mniejszych bywa bardzo specyficzna.

W samym środku pochwy, odnaleźć można dość chropowatą powierzchnię, Powyżej tej szorstkiej powierzchni, na przedniej ściance sąsiadującej z pęcherzem znajduje się słynny punkt G, który wyczuć można zagiętym palcem serdecznym na jego drugim zagięciu.    Wielu badaczy jest zdania, że ta tkanka połączona jest w rzeczywistości z łechtaczką i dlatego powstaje rozkoszne wrażenia z penetracji pochwy pod odpowiednim kątem. Warto wiedzieć, że pochwa ( narząd w środku) jest bez porównania znacznie mniej unerwiony od sromu. jedynie punkt G, odpowiadający (zdaniem lekarzy męskiej prostacie), ma tutaj potencjał orgazmotwórczy.

 

Dodaj komentarz