Chcesz wiedzieć więcej o Seksie?
Informacje Dla Mężczyzn o tym
Jak Być Super Kochankiem
Jak Mieć Długi, Dobry Seks
Dołącz do 40,000+ czytelników.
0

28 października 2015

Nie Masz Pomysłów? To Coś Dla Ciebie

Erotyczne zabawy

 

 

 

 

 

 

 

Często się zdarza, w życie erotyczne par wkrada się rutyna i nuda. Przyczyny takiego stanu są bardzo różne. Zapracowanie, stres, brak czasu (wtedy uprawiamy na ogół”standardowy”seks), lęk przez zmianami, wygodnictwo itd. Tymczasem, jeśli taki stan trwa dłużej to może być jedną z przyczyn rozpadu związku. Warto, więc włożyć nieco wysiłku, by do sypialni wróciła świeżość, fantazja i namiętność. Podajemy wam kilka inspiracji na „odświeżenie” waszego życia erotycznego
1. Poznaj swoje ciało
Masturbacja to coś naturalnego i coś, co pomoże Ci ulepszyć Twoje życie seksualne. Nie obawiaj się odkrywania i eksperymentowania ze swoim ciałem. Pozwali to Ci być bardziej otwartą seksualnie i dobrze się czuć ze swoim ciałem. Takie uczucie sprawi, że będziesz bardzo seksowna
2. Trochę niegrzecznych filmów nie zawadzi
Wspólne oglądanie erotycznych filmów to jeden z najbardziej kreatywnych inspiracji. Takie filmy podsuwają ciekawe pomysły, mogą być iskierką zbliżającą Was do siebie, a nade wszystko jest to interesująca i bardzo podniecająca gra wstępna.
3. Bądź głośna! Faceci to lubią
Jeśli myślisz, że będzie Cię dopytywał, co robi dobrze a co źle to popełniasz błąd. Możesz inaczej pomóc mu doprowadzić Cię na szczyty. Po prostu bądź głośna, kiedy idzie po właściwej ścieżce, milcz, gdy schodzi na niewłaściwe. Poza tym nie poprzestawaj na stwierdzeniu, że było ok. Wtedy może się starać na zasadzie lepsze jest wrogiem dobrego. A tego przecież nie chcesz.
4. Fantazja pozwoli wam rozkręcić zabawę
Jest rzeczą oczywistą, że podstawą udanego życia seksualnego jest zaufanie do swojego partnera i to, że czujesz się naturalnie w jego towarzystwie. Dlatego warto mówić szczerze o swoich fantazjach, to z pewnością zapewni komfort w waszym związku.
Każdy z nas posiada, chociaż jedną nadzwyczajną fantazję seksualną, o której marzy, a do której wstydzi się przyznać. Na ogół jest to wstyd zupełnie bezpodstawny. Zarówno kobiety jak mężczyźni częściej niż to się wydaje pragną spełniać wszelkie seksualne zachcianki.
5. Przebierz się z fantazją i seksownie
Od dawna wiadoma, ze nic tak nie podnieca kobiety jak jej mężczyzna umierający z pożądania na jej widok. Może, zatem warto odrzucić zbędne ceregiele i nieśmiałość, która do tej pory kazała Ci być wyłącznie grzeczną i tradycyjną w sypialni? Zaryzykuj i wciel się w rolę seksownej pani pedagog lub policjantki. Kto wie być może przebieranki wzbudzą niezwykłe żądze także w Tobie?
6. „Brudny język” czasami bardzo podnieca
To jedna ze sfer życia seksualnego, która ograniczana jest przez konwenanse, nieśmiałość i przesądy. Mamy tu na myśli tzw. dirty talk, czyli sprośne mówienie do siebie. O ile wam obojgu to odpowiada to taki sposób mówienia (od czasu do czasu) może uczynić wasze życia seksualnego bardziej pikantnym. Możecie używać dirty talk np. w rozmowach telefonicznych, smsach oraz w łóżku. Jeśli jeszcze tego nie próbowaliście to zobaczycie jak to może niesamowicie nakręcać.
7. A musicie to robić w łóżku?
A kto wam powiedział, że seks można uprawiać wyłącznie w łóżku? Rozejrzycie się po swoim mieszkaniu, a także na zewnątrz. Odkryjcie nowe meble i nowe miejsca do miłosnych igraszek.
8. Spróbujcie odrobiny aktorstwa
Inną ciekawą zabawą jest odgrywanie ról przez partnerów. Nie są tu niezbędne wymyślne kostiumy. Zupełnie wystarczy, że założycie na siebie maski i umówicie się, ze jesteś ukrywającymi się kochankami, niedawno poznanymi się uczestnikami jakiegoś balu czy imprezy lub wcielcie się w rolę szefa i jego ponętnej sekretarki. To jedna bardzie popularnych gier erotycznych. Może być bardzo podniecająca. Musimy jednak uprzedzić, że ludzie wcielający się w wymyślone rolę mogą się odmiennie zachowywać i mówić rzeczy, które nie mówią, na co dzień. Dlatego ta zabawa jest dla par będących w dobrych relacjach
9. Dominacja bywa podniecająca
Możesz mu przez swoje zachowania pokazać jak może Ci sprawić rozkosz lub mu dać się całkowicie podporządkować. To bywa bardzo zmysłowe.

Dodaj komentarz