Chcesz wiedzieć więcej o Seksie?
Informacje Dla Mężczyzn o tym
Jak Być Super Kochankiem
Jak Mieć Długi, Dobry Seks
Dołącz do 40,000+ czytelników.
0

31 października 2013

Męski Penis – jak prawidłowo się z nim obchodzić ?

Męski penis to inaczej prącie, jest to męski narząd płciowy służący penetracji kobiecej pochwy. Celem penetracji jest wywołanie u obojga partnerów podniecenia seksualnego w wyniku którego, następuje ejakulacja (wytrysk nasienia u mężczyzny) do narządów rodnych kobiet, celem wytrysku jest zapłodnienie. Jest to skrócony opis aktu seksualnego. Wiadomo jednak, że seks to nie tylko sam stosunek, […]

penis

Męski penis to inaczej prącie, jest to męski narząd płciowy służący penetracji kobiecej pochwy.
Celem penetracji jest wywołanie u obojga partnerów podniecenia seksualnego w wyniku którego,
następuje ejakulacja (wytrysk nasienia u mężczyzny) do narządów rodnych kobiet, celem wytrysku jest zapłodnienie.
Jest to skrócony opis aktu seksualnego.
Wiadomo jednak, że seks to nie tylko sam stosunek, ale szereg innych pieszczot, które służą sprawieniu przyjemności obojga partnerom. Wiadomo też, że zarówno ciało kobiety jak i mężczyzny ma wiele punktów, których stymulowanie powoduje odczuwanie podniecenia.

O ile u kobiety jest tych punktów bardzo dużo, to u mężczyzny znaczniej mniej.
Na pierwszy plan wysuwa się penis, oraz moszna z jądrami. Przeciętny penis ma około 2 tys. zakończeń nerwowych, a wiec jest bardzo wrażliwy na stymulację.
Wprowadzanie członka do pochwy jest najbardziej pożądanym sposobem sprawiania seksualnej przyjemności obojga partnerów. Dzieje się tak, ponieważ w czasie penetracji pochwy przez członek następuje jednoczesne pocieranie ścianek pochwy, co powoduje wzajemną rozkosz.

Ważne jest to, że kobieca pochwa ma najwięcej receptorów (poza łechtaczką) na ściankach pochwy, a nie na jej sklepieniu. (Tak na marginesie ten fakt obala teorie, że wielkość penisa ma znaczenie!).
Tak naprawdę ważna jest jego grubość.
Wracając do stymulacji penisa to stosunek nie jest jedyną formą, jaką można doprowadzić mężczyznę do ejakulacji.
Bardzo popularną pieszczotą penisa jest tzw. miłość francuska, czyli seks oralny.
Można wtedy podrażniać penisa językiem, wargami, ustami, pocierając rękami itd. Zdecydowana większość mężczyzn lubi ten rodzaj stymulacji, ponieważ daje on im inne wrażenia niż sam stosunek. Seks oralny lubi też wiele kobiet ze względu na to, że maja kontrolę nad pieszczotami i daje im to dużą dawkę podniecenia.

Inną popularną formą stymulacji penisa są przeróżne techniki wykonywane dłońmi. Może, to robić sam mężczyzna podczas masturbacji lub partnerka podczas gry wstępnej. Gdy mężczyzna robi to sam, to co prawda wie jak robić to najlepiej, (z jaką siłą oraz w jaki sposób) jednak, gdy to robi to partnerka, powoduje poprzez pieszczoty jego podniecenie i jednocześnie sama odczuwa też rosnące podniecenie. Taka sytuacja z pewnością jest najlepsza dla obojga partnerów.

Techniki pieszczot penisa – oralnie:

o Partnerka bardzo delikatnie liże żołądź penisa, jednocześnie masując jego trzon.

o Lizanie językiem, a potem wkładanie do ust, ssanie oraz pocieranie mocno dłonią.

o Delikatne lizanie, kąsanie z jednoczesnym pocieraniem dłońmi trzonu penisa.

o Płytkie branie do ust oraz bardzo głębokie ssanie.

Techniki pieszczot penisa – ręką:

- Palcami jednej dłoni partnerka obejmuje penisa u podstawy, tak, aby utworzyły pierścień na penisie. Jednocześnie palcami drugiej dłoni rytmicznie uciska trzon penisa z obu stron w różnych punktach. Może regulować tempo i czas uścisku trzonu penisa.

- W chwili, gdy penis spoczywa na brzuchu, partnerka jedną dłonią obejmuje jego jądra, a drugą przesuwa w dół i w górę po penisie.

- Jedną dłonią kobieta obejmuje penisa tak, aby wystawała żołądź. Drugą dłonią (należy ją wcześniej dobrze naoliwić) powoli i zmysłowo masuje żołądź, od czasu do czasu zmieniając kierunek ruchu.

Dodaj komentarz