Chcesz wiedzieć więcej o Seksie?
Informacje Dla Mężczyzn o tym
Jak Być Super Kochankiem
Jak Mieć Długi, Dobry Seks
Dołącz do 40,000+ czytelników.
0

8 września 2013

Instrukcja obsługi prezerwatywy

Prezerwatywy mają swoje plusy i minusy, ale dają też wysoki procent skuteczności antyaborcyjnej. Jest on tym wyższy im lepiej wiesz jak je używać. Minusy to że trzeba to jakoś włożyć i zmniejsza odczucia z seksu. Plusy to taki, że wydłuża czas stosunku, bo zmniejsza wrażliwość penisa Stosuj zawsze podczas stosunku pochwowego, analnego, a nawet oralnego.Do […]

Prezerwatywy mają swoje plusy i minusy, ale dają też wysoki procent skuteczności antyaborcyjnej. Jest on tym wyższy im lepiej wiesz jak je używać.

Minusy to że trzeba to jakoś włożyć i zmniejsza odczucia z seksu.
Plusy to taki, że wydłuża czas stosunku, bo zmniejsza wrażliwość penisa :-)

  1. Stosuj zawsze podczas stosunku pochwowego, analnego, a nawet oralnego.Do oralnego stosuj takie bez środka nawilżającego, bo ma obrzydliwy smak. Oczywiście nie musisz stosować prezerwatywy jeśli są ci obojętne choroby weneryczne, zapalenia i wirusy i to czy dorobisz się bobasa czy nie.
  2. Otwieraj opakowanie na tyle ostrożnie, żeby nie uszkodzić paznokciem czy zębami prezerwatywy.
  3. Odciągnij napletek z żołędzia i dopiero załóż prezerwatywę.
  4. Zostaw ok 1 cm luźnej przestrzeni między czubkiem penisa, a prezerwatywą. Po pierwsze musi być miejsce dla spermy, a po drugie prezerwatywa się naciąga podczas seksu, jak założysz ją bez tego luzu, to pęknie. Oczywiście jak nauczyłeś się jak oddziela się orgazm od wytrysku, to miejsca dla spermy nie potrzebujesz.
  5. Warto użyć lubrykantu, albo śliny do posmarowania powierzchni. Jak będzie sucha, to jest to najczęstszy powód dla którego prezerwatywy pękają.
  6. Wyjdź z partnerki przed całkowitym opadnięciem erekcji. Zrób to w taki sposób, aby najpierw objąć zacisnąć prezerwatywę u nasady penisa, żeby nic z niej nie wypłynęło.
  7. Po wyrzuceniu prezerwatywy, jak chcesz ponownie przystąpić do stymulacji partnerki to umyj ręce i penisa i załóż nową. Jak tego nie zrobisz, to na penisie zostają kropelki spermy. Stąd do bobasa blisko.
  8. Kontroluj od czasu do czasu położenie prezerwatywy, aby się nie zsunęła. Jeśli pęknie, albo się zsunie kiedy nie miałeś wytrysku, to prawdopodobnie nic się nie stanie.Jeśli prezerwatywa pękła w trakcie wytrysku to jest problem. Wtedy trzeba od razu zaaplikować dopochwowy środek plemnikobójczy i zostawić go na godzinę. Są też dostępne pigułki antykoncepcyjne działające po stosunku do 72 godzin. Niestety dla niektórych kobiet, są one w objawach bardzo mało przyjemne przez efekty uboczne.

 

Dodaj komentarz