Chcesz wiedzieć więcej o Seksie?
Informacje Dla Mężczyzn o tym
Jak Być Super Kochankiem
Jak Mieć Długi, Dobry Seks
Dołącz do 40,000+ czytelników.
0

27 października 2015

Czy Wiesz Kiedy Najlepiej To Robić?

Czas na sex

 

 

 

 

 

 

Kiedy najczęściej uprawiacie seks? Pewnie najczęściej późnym wieczorem lub kiedy macie czas i „najdzie” was ochota? A dlaczego o to pytamy? Powód jest dość prosty. Wszyscy pragniemy by uprawiany seks był jak najbardziej satysfakcjonujący. Wpływa na to wiele spraw. Jedną z nich jest czas, kiedy uprawiamy seks. Według danych najczęściej uprawiamy miłość w soboty i w niedziele, między godz. 21 a 24. Niestety, ale prawda jest taka, ze to wcale nie jest najlepsza pora na seks. Prawdopodobnie niewielu z czytelników zdaje sobie sprawę z tego, ze w ciągu doby są nie tylko lepsze, ale i gorsze okresy na stosunek. Dlatego zawsze warto się trzymać tych zależności, ponieważ Twój seks będzie z pewnością o wiele lepszy.

Powstaje, więc ważne pytanie:, o jakiej porze najlepiej się kochać?

Wszystko, co robimy ma swój najlepszy czas, ponieważ steruje tym nasz zegar biologiczny, o którym niestety często zapominamy. A jeśli ten zegar „zarządza” naszymi wszystkimi poczynaniami, to także naszą sferą seksualną. A jak to jest w praktyce, jeśli chodzi o uprawianie seksu? Okazuj się, że zwykle uprawiamy go późnym wieczorem, po wieczornym filmie, ( niestety po sutej kolacji) i po wielu rutynowych czynnościach. Po takim niechlujnym seksie, nierzadko szybko zasypiamy, (co wcale nie dziwne) często z uczuciem niedosytu. Jeśli jednak nasze współżycie zgramy z naszym zegarem biologicznym to wejdziemy na zupełnie inny jego poziom.
Nad ranem –najlepszy stosunek typu „łyżeczka
Dawno temu ustalono, że testosteron w męskim organizmie największe stężenie osiąga nad ranem, w godz. 6 – 8. Istnieje pewna naukowa hipoteza, która tłumaczy to w ten sposób, że właśnie o tej porze samiec miał być wypoczęty, wyspany, naładowany energią, aby móc dzielnie stawić się czoła nowym wyzwaniom. A trzeba wam wiedzieć, że testosteron to hormon napędzający w meczę seksualną.. Odmiennie funkcjonuje organizm kobiety. Z rana kobiece hormony płciowe dopiero zaczynają, leciutko się budzić. Poza tym odpowiadająca za senność melatonina utrzymuje się w kobiecym organizmie na dość wysokim poziomie do około godz., 8. Dlatego o tej porze najlepszym rozwiązaniem jest stosunek w pozycji „łyżeczki”. Mężczyzna będzie mógł rozładować napięcie seksualne, a kobieta w przyjemny, łagodny sposób rozpocznie dzień. Nie bez znaczenia jest to, że poranny seks, jak twierdzą specjaliści, świetnie wpływa na zdrowie (pobudza krążenie, dotlenia organizm), zwiększa odporność na wirusy i bakterie.
A które dni są najlepsze na seks?
Według badań brytyjskiego ośrodka GfK NOP, dni w środku tygodnia są najbardziej sprzyjają zbliżeniom. Sterydy korowe, stymulujące hormony płciowe, właśnie we czwartki osiągają szczyt. Badanie jednoznacznie wykazały, ze poziom testosteronu u mężczyzn i estrogenów u kobiet jest wtedy pięciokrotnie wyższy niż w pozostałe dni tygodnia. Warto wiedzieć, że najmniej korzystny dla miłosnych igraszek jest wtorek, ponieważ wtedy poziom hormonów jest wówczas najniższy.
Wczesne przedpołudnie – czas na szybki seks
Wczesne przedpołudnie dla większości z nas nie jest to odpowiedni czas na seks, bo w na ogół jesteśmy wtedy w pracy. Jeśli jednak taka sposobność się pojawi (niekoniecznie w pracy…), to przydatny byłby jeden „szybki numerek”, który o tej porze  zasmakuje wyjątkowo. Dobrym rozwiązaniem może być seks np. w windzie, samochodzie, w jakimś ustronnym miejscu. Dla niektórych par możliwość, że ktoś ich przyłapie na miłosnych igraszkach jest tym bardziej ekscytująca.

 

 

Dodaj komentarz