Chcesz wiedzieć więcej o Seksie?
Informacje Dla Mężczyzn o tym
Jak Być Super Kochankiem
Jak Mieć Długi, Dobry Seks
Dołącz do 40,000+ czytelników.
0

25 października 2013

Czy seks przez telefon jest możliwy?

Dużo się mówi i pisze o roli fantazji w seksie. Ma ona duże znaczenie zwłaszcza dla kobiet, a i panowie od niej nie stronią. Takie erotyczne marzenia można świetnie wykorzystać dla urozmaicenia swojego życia erotycznego jak i wtedy, gdy normalny seks jest z jakichś powodów niemożliwy. Takim świetnym połączeniem gry słownej, aluzji, atmosfery erotycznej jest […]

anatomia

Dużo się mówi i pisze o roli fantazji w seksie. Ma ona duże znaczenie zwłaszcza dla kobiet, a i panowie od niej nie stronią. Takie erotyczne marzenia można świetnie wykorzystać dla urozmaicenia swojego życia erotycznego jak i wtedy, gdy normalny seks jest z jakichś powodów niemożliwy. Takim świetnym połączeniem gry słownej, aluzji, atmosfery erotycznej jest tzw. seks przez telefon.

Dla kogo jest polecany taki rodzaj zabawy erotycznej i jak ją wykorzystać ? Oczywiście nie ma jakiś ograniczeń. Mogą ją stosować zarówno osoby początkujące jak i zaawansowani kochankowie
Może się to świetnie sprawdzić dla ludzi nieśmiałych, którzy mają lęk przed osobistymi kontaktami przy jednocześnie silnych pragnieniach erotycznych. Taka zabawa może być także doskonałym urozmaiceniem przed właściwymi igraszkami w sypialni. Można by ją nawet nazwać grą wstępna na odległość.
Wiadomo, że dla kobiet odpowiednia atmosfera, pełna niedomówień, aluzji erotycznego posmaku jest bardzo podniecająca. W czasie takiej telefonicznej rozmowy doświadczony kochanek znając dobrze partnerkę może poprzez plastyczne opisy, znakomicie ją rozbudzić.
Czasami na jedną kobietę dobrze działają szczegółowe opisy, a na inną tylko delikatne aluzje. Trzeba pamiętać o psychologicznych różnicach miedzy płciami w oczekiwaniach erotycznych. Panów np. bardzo podniecają wszelkie głosy rozkoszy wydawane przez panie, a panie lubią psychologiczny aspekt fantazji o swoim partnerze.
O ile nie jesteśmy pewni czy nasz partner/partnerka będzie miał ochotę na taki „erotyczny eksperyment” to warto dać mu to do zrozumienia wcześniej. Jeśli zaakceptuje nasz pomysł to być może trzeba będzie uzgodnić granicę słów takiej erotycznej zabawy.

Niektóre kobiety lubią gorąca erotyczną atmosferę, a nawet nieco niegrzeczną i sprośne słówka a inne tego nie tolerują. Jeśli wcześniej tego nie wysondujemy to może się to stać, źródłem poważnych nieporozumień.
Można nawet podczas takich telefonicznych erotycznych fantazji , spróbować przybierać różne rolę , które później realizuje się w łóżkowych igraszkach. Niektórym osobą nie wystarczają same fantazje. Dla nich dobrym rozwiązanie jest wyposażenie się w zestawy słuchawkowe. Mogę się wtedy nawet dotykać czy masturbować.
Taki telefoniczny seks może być dobry zarówno podczas rozłąki jak i dla urozmaicenia swojego życia erotycznego. Co jednak zrobić, gdy nam brakuje elokwencji czy dostatecznej fantazji?

Można zachęcić swojego partnera by skorzystał z płatnych erotycznych linii telefonicznych.

Jeśli powie, że mu się to spodobało to po odpowiednim przygotowaniu się (inspirację można znaleźć np. przez czytanie opowiadań erotycznych znalezionych chociażby w Internecie) warto spróbować samemu. Zdaniem seksuologów taki telefoniczny seks bywa także świetnym sposobem na złagodzenie stresu i napięcia.
W takiej telefonicznej seks zabawie ważne są plastyczne opisy, niepohamowana fantazja oraz emocje. Warto np. zacząć od uwodzicielskiego szeptu, a skończyć na głośnych krzykach i jękach.

Erotyczne wiadomości tekstowe

To dobre rozwiązanie dla osób wstydliwych, których onieśmiela niegrzeczna rozmowa. Takie niegrzeczne, podniecające sms-y są coraz bardzie popularne. Niektóre pary lubią połączyć dreszczyk erotycznych fantazji z podniecającym niebezpieczeństem przyłapania przez innych.
Bardzo lubią pisać takie sprośne sms-y np. w miejscach publicznych podczas poważnych narad w towarzystwie, kiedy ktoś to może ewentualnie zobaczyć. Takie sms-owe erotyczne zabawy trochę rozciągnięte w czasie znakomicie budują erotyczne napięcie.

Dodaj komentarz