Chcesz wiedzieć więcej o Seksie?
Informacje Dla Mężczyzn o tym
Jak Być Super Kochankiem
Jak Mieć Długi, Dobry Seks
Dołącz do 40,000+ czytelników.
0

9 października 2013

Czy kobiety kochają sex?

Czy kobiety kochają seks? Zdecydowanie tak! Powodem tego jest to, że ich całe ciało to jedna strefa erogenna. Mają one znaczniej więcej miejsc wrażliwych na pieszczoty i są bardziej unerwione. Dla porównania penis mężczyzny ma około 2 tys. zakończeń nerwowych, łechtaczka 6 tys. Pomimo, ich naturalnej wrażliwości na wszelkiego rodzaju pieszczoty, dotykanie, przytulanie oraz głębokich […]

Czy kobiety kochają seks?

Zdecydowanie tak!

Powodem tego jest to, że ich całe ciało to jedna strefa erogenna. Mają one znaczniej więcej miejsc wrażliwych na pieszczoty i są bardziej unerwione. Dla porównania penis mężczyzny ma około 2 tys. zakończeń nerwowych, łechtaczka 6 tys.

Pomimo, ich naturalnej wrażliwości na wszelkiego rodzaju pieszczoty, dotykanie, przytulanie oraz głębokich doznań podczas samego stosunku to ich wrażliwość na podniecające bodźce jest o wiele większa i nie ogranicza się tylko do fizycznego kontaktu.
Jak pokazały wieloletnie badania na to, co i jak odczuwa kobieta w sypialni mają znaczenie takie elementy jak:
– atmosfera,
– zapach,
– magnetyczna osobowość partnera,
– jego pewność siebie,
– dominacja partnera.

Kobiety odbierają na ogół sygnały erotyczne poprzez słuch (stąd siła komplementów) węch, smak. Stosunkowo najmniejsze znaczenie ma dla nich wzrok. Kobiety mają także bardzo silnie rozwiniętą wyobraźnię.
Aluzje słowne, niedopowiedzenia umiejętnie sformułowane mogące pobudzić tak mocno, że niejednokrotnie są już podniecone zanim zacznie się właściwa gra wstępna. Dlatego warto jeszcze przed spotkaniem wysłać jej jakiś pikantny mail czy SMS.
Ciekawe jest to, że właśnie aluzje typu „będę robił z tobą na plaży te wszystkie szalone rzeczy, które robi kobieta z mężczyzną” często działają lepiej niż powiedzenie wprost „będę się z tobą kochał na plaży”. Ten pierwszy sposób po prostu znakomicie uruchamia kobiecą wyobraźnię.
Innym sposobem na kobiece podniecenie jest stworzenie odpowiedniej atmosfery. Nastrojowa muzyka, odpowiednie światło, muzyka zapach. Wszystkie te elementy mają bardzo duże znaczenie na zachowanie kobiety w sypialni.
„Kobieta zmienną jest”. Dlatego doświadczony kochanek wie jak ważne znaczenie ma umiejętność zaskakiwanie kobiety zarówno przed jak i w czasie seksu. Niekonwencjonalna rozmowa, zaintrygowanie sobą, zaskakujące, nietuzinkowe komplementy czy nieszablonowe zachowanie znakomicie wprowadzają ją w odpowiedni nastrój.
W Instytucie Kinseya założonym w 1947 r. prowadzi się badania nad ludzką seksualnością. Przeprowadzone tam badania, pokazują, że kobiety nie tyle reagują podnieceniem na samy film erotyczny co na fabułę i wieź miedzy ich bohaterami. Naturalnie działa na nie ciało mężczyzny i genitalia, ale bardzo ważne znaczenie mają właśnie więzi miedzy bohaterami i fabuła.
Innym ciekawym faktem zbadanym w instytucie jest to, że kobiety reagują znacznie lepiej na filmy erotyczne zrobione przez kobiety niż przez mężczyzn. Tymczasem mężczyznom jest to na ogół obojętne, kto nakręcił taki film. Stwierdzono również, że kobiety zwracają też uwagę na takie detale jak buty, otoczenie (przytulne, miłe)itd.
Niezwykle stymulujący jest dla nich zapach. Zadbany, czysty mężczyzna, lecz lekko spocony działa na nie silniej niż ten , który jest skropiony markowymi perfumami. Związane jest to prawdopodobnie z feromonami, które są zawarte w pocie.
Z wszystkich tych elementów , które działają na kobiety chyba najważniejszy jest jaki mężczyzna jest w byciu. Pewny siebie, dominujący, intrygujący, z poczuciem humoru. Wszystkie te cechy sprawiają, ze ten rodzaj mężczyzn bardzo silnie działa na większość kobiet. Wtedy to niedoskonałości męskiego wyglądu będą bez znaczenia, ponieważ ma on w sobie to coś czego one pożądają.
Dla obojga płci w osiągnięciu odpowiedniego podniecenia podczas seksu bardzo ważne znaczenie ma brak stresu. Kobiety się stresują swoim wyglądem (każda z nich ma kompleksy)kłopotami w pracy czy domu. Z tego właśnie powodu tak ważna jest atmosfera przed i podczas seksu. Wspomniana muzyka, odpowiednie światło, muzyka czy nawet kąpiel spowoduje, że będzie ona bardziej zrelaksowana. Wpłynie to korzystnie na jej stan podniecenia, a więc na udany seks.

Dodaj komentarz