Chcesz wiedzieć więcej o Seksie?
Informacje Dla Mężczyzn o tym
Jak Być Super Kochankiem
Jak Mieć Długi, Dobry Seks
Dołącz do 40,000+ czytelników.
0

3 listopada 2015

Chcesz Być Doskonałą Kochanką

Kochanka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W stereotypowym myślenie o seksie duża wagę przywiązuje się do pozycji.  Są z pewnością ważne. Jednak,  jeśli chcesz być dobrą kochanką to nie musisz znać wszystkich pozycji z Kamasutry. Ważniejsze jest poznanie męskich potrzeb i wyobrażeń o seksie oraz właściwe podejście psychiczne. Podajemy naszym czytelniczkom kilka sprawdzonych pomysłów jak stać się kochanką doskonałą
1. Bez zbędnych barier
Jeśli chcesz być dobrą kochanką odpuść sobie zbędny wstyd przed fantazjami erotycznymi i zaakceptuj, że twój partner je też może mieć. Jest niewątpliwym faktem to, że otwarta postawa wobec seksu to szansa na większą satysfakcję, dlatego nie narzucaj sobie ograniczeń. Daruj sobie osądy i dopuść do głosu prawdziwe pragnienia. Trzeba pamiętać, że fantazje seksualne mogą pozostać tylko w waszych umysłach i nie ma przecież żadnego obowiązku ich wcielać w czyn, jeśli któreś z was tego nie pragnie.
2. Myśl często o seksie
Jak wspomnieliśmy z jednym z poprzednich artykułów mózg jest najważniejszy w seksie. Czy coś powoduje podniecenie czy nie zależy od naszej interpretacji. Obserwuj sygnały z otoczenia. Część z nich może mieć podtekst seksualny. Nie odtrącaj ich (nawet, gdy niekoniecznie są w odpowiedniej chwili) Zapamiętaj je i zastanów się jak je wykorzystać w igraszkach w sypialni.
3. Bądź kreatywna
Dobra kochanka to kobieta, która ma kreatywne podejście do seksu. Znaczy to,  że nie boi się szukania nowych pomysłów i nie trzyma się kurczowo utartych konwenansów i schematów, ale pragnie stałego podkręcania erotycznych emocji
4. Bądź spontaniczna
Pisaliśmy też o tym, że kobiety lubią zmienność w łóżku. Jest ona dla nich jednym z warunków udanego seksu. Okazuje się, że panowie także uwielbiają być zaskakiwani w łóżku. Dlatego też, jeśli kiedykolwiek przyjdzie ci do głowy szalony pomysł na urozmaicenie waszego życia miłosnego, bez zbędnych wahań po prostu go zrealizuj. Pomysłów na to jest bez liku. Możesz, np. w środku nocy obudzić go namiętnymi pocałunkami(daruj sobie jak idzie rano do pracy) albo przywitaj go w bardzo seksownym stroju jak będzie wracał z pracy.
5. Bądź empatyczna w łóżku
Trudno wskazać większy błąd jak egoizm w łóżku. Jeśli pragniesz być lepszą kochanką, to po prostu musisz nauczyć się wsłuchiwać się w potrzeby partnera. Nie oznacza to oczywiście , by za wszelką cenę dążyć do usatysfakcjonowania mężczyzny, nie bacząc na własne potrzeby. Asertywność w sypialni też jest w cenie. Warto jednak dowiedzieć się, czego pragnie i spełnić to. Gwarantujemy, że każdy inteligentny mężczyzna na pewno to doceni.
6. Zadbaj o swoją kondycje
Seks wymaga sporo sił a więc i sporej kondycji. Dlatego jeśli pragniesz być dobrą kochanką pomyśl koniecznie o regularnych ćwiczeniach. Zyskasz dzięki nim nie tylko ładną seksowną sylwetkę, ale i wzmocnisz mięśnie, które przydadzą się w sypialnianych igraszkach. Uprawianie sportu z pewnością poprawia wytrzymałość, ale również wzmacnia pewność siebie a przekonanie o własnej wartości jest bardzo seksy i działa jak najlepszy afrodyzjak.
7. Miej poczucie humoru i dystans do siebie
Jeśli do tej pory myślałaś, że poczucie humoru nie ma nic wspólnego z dobrym seksem to byłaś w dużym błędzie. W czasie pieszczot lub w stosunku może wam się zdarzyć wiele zabawnych sytuacji. Jeśli chcesz by mężczyźni cię postrzegali, jako doskonałą kochankę, musisz nabrać do nich dystansu. To sprawi też, ze będziesz potrafiła wybaczać drobne niedociągnięcia. Krytyka w seksie jest zbędna a poczucie humoru bardzo cenione.

Dodaj komentarz