Chcesz wiedzieć więcej o Seksie?
Informacje Dla Mężczyzn o tym
Jak Być Super Kochankiem
Jak Mieć Długi, Dobry Seks
Dołącz do 40,000+ czytelników.
0

24 października 2015

A Po Co Ci Do Tego Ręce?

Seks bez rąk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Słowo seks pochodzi od łacińskiego sexus, płeć. Oczywiście w potocznym wyobrażeniu nie oznacz ono płci człowieka, czyli kobiety i mężczyzny. Przez seks rozumiemy to wszystko, co wiąże się z życiem płciowym, odczuwaniem i zaspokajaniem pragnień związanych ze sferą seksualną, zwłaszcza współżycie płciowe ( źródło definicji https://dobryslownik.pl)

W potocznym rozumieniu seks kojarzy się nam z dotykiem, pieszczotami(głównie pocałunkami) i z penetracją, czyli stosunkiem. Jakby się tak głębiej zastanowić to niejako głównym elementem seksu jest dotyk, pieszczoty w czasie, których to używamy głównie rąk. Ale chyba wszyscy dobrze wiemy, że do sprawiania seksualnej rozkoszy nie musimy przez cały czas używać rąk. Przecież istnieje seks oralny gdzie nie wykorzystuje się rąk. Do zaspokojenia partnera/partnerki używamy języka, warg, zębów itd.

Poza tym, co stoi na przeszkodzie by do pieszczot używać np. stóp łokci, nosa czy brody? Można też używać różnych narzędzi typu piórko, czy kostki lodu lub jakieś płyny. Zgoda do tego rodzaju „manewrów używamy rąk, ale to nie nimi bezpośrednio pieścimy partnera.

Wiadomo, że jednym z ważniejszych warunków udanego seksu jest kreatywność. Zachęcamy was drodzy czytelnicy do wypróbowania przeróżnego rodzaju pieszczot bez bezpośredniego udziału rąk. Zamieszczamy kilka inspirujących pomysłów.
Pieszczoty językiem
Usiądźcie naprzeciwko siebie. Podstawowa zasada jest taka, ze każde z was może mieć na sobie tylko jakąś jedną część garderoby. Powinno to być coś, co zakryje intymne narządy. I to nie musi być coś z klasycznej garderoby jak np. majteczki, ale może to być chusta zawiązana na biodrach, szeroki pas, szal, mały ręcznik. A nawet by było ciekawiej i zabawniej liść sałaty czy futerał na… okulary. To już zależy od waszej kreatywności..
Na początek puśćcie w ruch języki. Oczywiście po kolei. Przejeżdżajcie czubkiem języka po najwrażliwszych miejscach partnera, trzymając ręce splecione z tyłu za swoimi plecami. Przez cały czas nie wolno zmieniać pozycji, musicie wciąż siedzieć. W miarę trwania takich pieszczot temperatura będzie rosła.
Po pewnym czasie następuje zmiana. Teraz kolej na nią. Niech ona odsunie się od niego tak, żeby zębami, wargami móc zdjąć to, co przykrywa genitalia. Ręce cały czas muszą być za plecami. Potem jak już to zrobić, niech noskiem zakreśli kilka kółek na jego podbrzuszu. Prawdopodobnie już wtedy zauważy ona efekty swoich pieszczot na jego członku, ale niech nie przerywa i dalej robi swoje.
Gra wstępna, ale bez użycia rąk
Aby napięci jeszcze wzrosło ona może się odsunąć od niego się jeszcze trochę i powoli, bardzo powoli rozszerzyć maksymalnie nogi, aby po chwili znów je złączyć, tak samo powoli. Ten proces ona powtarza kilka razy. Ważne by on w tym czasie miał wzrok utkwiony w jej, jeszcze przysłoniętą, waginę.
A teraz znów kolej na niego. Teraz on zębami powinien ściągnąć jej majteczki, przepaskę itp.
W gorącym uścisku bez udziału rąk
W momencie, gdy już oboje są nago, przysuwają się do siebie jak najbliżej, oplatając się nogami. Aby było im wygodniej i dla zachowania równowagi niech podeprą się rękami z tyłu. I by wzmocnić doznania niech na razie na razie nie robią niczego więcej, tylko tak trwają blisko siebie. Po kilku chwilach (jak długo to już zależy od nich) mogą zacząć się całować. To mają być bardzo delikatne pocałunki, niczym trzepot skrzydeł motylich.
Następnie jedno z partnerów zmienia pozycje odchylając się jeszcze bardziej, rozplatając nogi i układając się na plecach, z rękami swobodnie wzdłuż ciała. Potem drugie nachyla się nad nim, pieszcząc na różne sposoby swoich oddechem punkty erogenne. A potem następuje zmiana, aby oboje mogli poczuć smak tej pieszczoty. Zapewniamy was, że taki masaż gorącym powietrzem z ust jest bardzo zmysłowy. Doznania mogą być tak gorące, że temperatura może sięgnąć szczytu. Jednak (jak najdłużej możecie wytrzymać) nie używajcie rąk, to bardzo wzmocni wasze pożądanie. A jak się skończy taka zabawa? Cóż….. To już zależy wyłącznie od was.

 

 

Dodaj komentarz