Chcesz wiedzieć więcej o Seksie?
Informacje Dla Mężczyzn o tym
Jak Być Super Kochankiem
Jak Mieć Długi, Dobry Seks
Dołącz do 40,000+ czytelników.
0

31 października 2015

A Może By Tak Spróbować Odwrócić Rolę?

seksualna dominacja

 

 

 

 

 

 

Od niemal zawsze bycie dominującym i zdecydowanym uważane jest za przejaw męskości. Jest to archetypowy sposób myślenia, odczuwania i podstępowania. Tak silny, że w wielu krajach odwrotna sytuacja jest niemal niemożliwa do wyobrażenia. Mężczyzna pozwalający się zdominować kobiecie uważany jest za niemęskiego, zniewieściałego. Kobiety historycznie i kulturowo zaprogramowane są na szukanie mężczyzn, którzy będą potrafili zapewnić im poczucie bezpieczeństwa. Aby tak mogły się czuć to mężczyzna musiał dominować, podejmować decyzje, prowadzić. W dzisiejszych czasach przedstawiciele takich zawodów jak: sportowcy, pracownicy służb mundurowych, politycy są postrzegani, jako atrakcyjni, ponieważ zawody te kojarzone są z siłą i władzą. Według badań ponad 80% kobiet deklaruje, że lubi wiodącą rolę mężczyzny w sferze erotycznej.

Trzeba zdawać sobie sprawę, że dominacja nie ma nic wspólnego z agresją. Na kobiety niezwykle silnie działa zdecydowanie i pewność siebie mężczyzn. Może to się objawiać np. w ruchach, gestach i sposobie mówienia. Wraz z przemianami kulturowymi (feminizm) i ekonomicznymi coraz więcej kobiet pełni role w przeszłości zarezerwowane dla mężczyzny, posługując się męskimi wzorcami zachowań i przenosząc je również w sferę erotyczną.

Jak łatwo się domyślić najczęściej dominującą rolę przyjmują kobiety pewne siebie, mające wysoką pozycję społeczną i zawodową. Zaobserwowano, że na ogół tego typu kobiety przyciągają zwykle mężczyzn uległych, którzy od dzieciństwa przebywali w towarzystwie silnych i zaradnych kobiet. Tacy mężczyźni deklarują, że lubią, kiedy kobieta jest aktywna i przejmuje inicjatywę w seksie. Chęć zamiana ról (tak od czasu do czasu) dotyczy także dominujących mężczyzn. Okazuje się, że takie odwrócenie ról wzbogaca intymność, a partnerzy, którzy nie boją się niestandardowych zachowań, stają się dla siebie bardziej atrakcyjni.

W tym miejscu trzeba koniecznie wyjaśnić, na czym polega dominacja erotyczna, a na czym seksualna.

Dominacja erotyczna wiąże się z uwodzeniem. Osoba uwodząca wie, dokąd zmierza i jaki cel chce osiągnąć. Można symbolicznie porównać to do tańca, w którym mężczyzna dobrze prowadzi, a kobieta chętnie za nim podąża.

Dominacja w seksie polega na wywieraniu psychicznego wpływu. Nie może być ona bezwzględnym narzucaniem przekonań i wartości i swojej woli kobiecie, ( choć i takie sytuacje są przez niektóre kobiety akceptowane) Należy to raczej rozumieć jak bardzo zdecydowane zaproszenie jej do męskiego świata w taki sposób, żeby stał dla niej atrakcyjny i pociągający.

Przestawiamy teraz kilka inspirujących pomysłów na erotyczną dominacje kobiet

Zwiąż i całuj. Jest cały twój

Każ mu, aby stanął na podłodze. I zacznij go rozbierać. Rób to powoli, od góry do dołu ( na razie tylko rozbieraj, bez pieszczot) A kiedy już będzie bez niczego, zwiąż mu ręce za plecami. I teraz całuj, głaszcz, liż jego ciało, centymetr po centymetrze. Często się zdarza, że mężczyźni w pewnym momencie nie wytrzymują i zaczynają się szamotać. Zaskocz go i przestań na chwilę. W chwili, gdy jego emocje nieco opadną, ponów pieszczoty. A kiedy już i ty będziesz już mocno napalona, uwolnij jego dłonie i delikatnie przewróć na podłogę. Teraz możecie już zacząć „zabawę” na całego

Podniecająca zabawa w: wyliż mi stopy

Nadzy siadacie wygodnie na łóżku bądź na podłodze, naprzeciwko siebie. Unieś jedną nogę na wysokość jego twarzy i każ mu, żeby popieścił językiem twoją stopę. A potem podaj mu do pieszczot drugą stopę. Ten rodzaj zabawy powinien być niezwykle podniecający także dla niego gdyż przy okazji będzie mógł popatrzeć w twoje gorące wnętrze. Jeśli (oboje to lubicie) to możecie się zabawiać się w karanie. Tak, więc jeśli uznasz, że nie robi tego dobrze, możesz ukarać go klapsem..

Rozpal go podniecającym tańcem

Faceci są wzrokowcami. Uwielbiają striptiz i zmysłowy taniec. Narzuć, więc na siebie coś przezroczystego i wykonaj przed nim taki taniec. Świetnym pomysłem jest by tańczyć coraz szybciej i coraz bliżej, ale nie pozwolić, żeby cię dotykał, choćby miał na to niebywałą ochotę. W pewnym momencie nagle podejdź bardzo blisko i owiń się razem z nim tym, co masz na sobie. I tak trwajcie przez chwilę, patrząc sobie w oczy rozkoszując się ciepłem swoich ciał. A potem………no cóż pewnie będzie bardzo przyjemnie.

Ach to tango łaskotane

Każ mu (bardzo stanowczo) by położył się na brzuchu. Wtedy weź do ręki coś, co masz pod ręką, może to być np. krawat, sznur korali, swoją bluzkę czy biustonosz. Wtedy zawiąż mu oczy i łaskocz go którymś z tych przedmiotów. Możesz go łaskotać po plecach, wewnętrznej stronie ud, pośladkach. Dla uatrakcyjnienia zabawy, możesz używać różnych przedmiotów i za każdym razem każ mu, żeby zgadywał, czym to robisz. A jak nie zgadnie, poniesie karę. Oczywiście tak naprawdę zarówno kara jak i nagroda powinna być podniecająca. Kara może troszkę mniej podniecającą, np. może to być uszczypnięcie w pupę. A jeśli odgadnie, możesz go nagrodzić, np. pocałunkiem w miejsce, które sam wybierze. Naturalnie mogą być to inne kary czy nagrody. Wszystko zależy od waszych upodobań i kreatywności.

Rozbieranka z szeptanką

W odróżnieniu od zwykłego ściągania z niego kolejnych części ubrania, możesz z rozbierania uczynić bardzo ciekawą i podniecającą zabawę. Gdy go posadzisz na krześle, zawiąż oczy chustką czy szalem i wtedy cicho i zmysłowo szepcz do ucha namiętne słówka. Możesz mu mówić jak kochasz, pragniesz i co za chwilę z nim zrobisz. A potem zdejmij z niego część ubrania i powiedz, gdzie nią teraz siebie dotykasz. Rób tak z każdą kolejną częścią jego garderoby. Wtedy jak zdejmiesz z niego wszystko to albo zamiecie się rolami, albo, jeśli już oboje jesteście gotowi możecie dać upust swojej namiętności.

 

 

 

Dodaj komentarz